Ve Slam.CZ dlouhodobě podporujeme řadu projektů z oblasti kultury, zdraví a sportu, které považujeme za důležité či zajímavé. Tyto projekty velmi rádi podpoříme zejména výrobou propagačních materiálů a věříme, že naše pomoc pomůže k jejich zviditelnění. Děkujeme všem, kdo věnují svůj čas pomoci ostatním.

TyfloCentrum Olomouc, o.p.s.

TyfloCentrum pomáhá zrakově postiženým, aby prožili kvalitní život. Poskytuje rady v obtížných životních situacích, pomáhá najít pracovní uplatnění a vrací lidi zpět do života. Pro TyfloCentrum jsme navrhli grafiku a vyrobili propagační plakáty, plachty a rollupy.

logo TyfloCentrum Olomouc
logo Arcus - onko centrum

ARCUS – Onko centrum, z. s.

Arcus pomáhá onkologickým pacientům a jejich rodinám zvládnout těžké životní okamžiky spojené s nemocí, pořádá rekondiční pobyty a aktivně se podílí na realizaci zdravotních programů. Pro Arcus jsme navrhli a vytvořili vstupenky a plakáty na jejich mikulášskou akci, kde vystoupil mj. Tomáš Klus.

Pole Sport

Mistrovství České republiky v pole sportu probíhá každoročně pod záštitou mezinárodní federace International Pole Sports and Arts Federation. Pro Pole Sport například navrhujeme a tiskneme plakáty či vstupenky a také jsme vytvořili web polesport.cz.

logo Pole sport
logo academia film olomouc

Academia Film Olomouc

Academia Film Olomouc je mezinárodní filmový festival populárně-vědeckých filmů, vedle nichž pořádá i přednášky, výstavy a koncerty se zajímavými hosty. Pro AFO jsme vyrobili propagační materiály, jako jsou pohlednice nebo zrcadlová stěna, kterou jsme instalovali na ohradu u Muzea umění.

BMW Presbeton Racing

Za BMW Presbeton Racing stojí jezdec Pavel Kotek a mechanici Marek Mádr a Dušan Tomeček. V roce 2016 se se svým BMW M3 zúčastnili Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy a my jsme mu navrhli a polepili střechu a stínítko na čelním skle.

logo bmw
logo jumping drums olomouc

Jumping Drums

Jumping Drums je olomoucká bubenická škola, která pořádá interaktivní výchovné koncerty v rámci projektu “Hudba jako cesta k dětské duši”. Pro jejich akce jsme vyrobili rollupy včetně grafiky a nainstalovali je.

Music and People

Music and People, jak název vypovídá, pořádají akce a spojují hudbu s lidmi. Pro jimi pořádaný koncert jsme navrhovali grafiku a tiskli personalizované vstupenky a letáky.

logo music and people