O společnosti Slam.CZ

Kdo jsme?

Jsme mladý a kreativní tým, který se díky empatickému a efektivnímu přístupu umí vypořádat s jakýmikoliv požadavky zákazníka. Naše strategie je založena na uspokojení všech Vašich potřeb. Cílem naší společnosti je, a vždy bude, maximálním způsobem vyhovět Vašim požadavkům. Ale nejenom to – chceme jít dál a překonat všechna Vaše očekávání.

Víme, že k úspěšné propagaci firmy je potřeba preciznost, originalita, inovace, koncepce a výrazné myšlenky. Proto preferujeme individuální přístup, který zaručuje kvalitní a viditelnou reklamu, ať už v podobě webu, loga, internetové aplikaci či reklamního panelu. Výtvarné techniky ani nejmodernější softwarové záludnosti nám nejsou cizí. Slam, firma s více než desetiletou tradicí, Vám zajistí účinné fullservis služby. Spokojený zákazník je pro nás nejpříjemnější odměnou.

Dejte o sobě vědět! Neváhejte se na nás obrátit.

Proč si vybrat nás?

  • komplexní služby pro každého
  • profesionalita k Vaší spokojenosti
  • kreativní přístup pro Váš úspěch
  • více jak 11 let zkušeností
  • kvalitní výrobní zázemí pro Vaše zakázky
  • velkých zakázek se nebojíme
  • ambiciozní mladý tým

Firemní kultura

Naši klienti

Chceme, aby naši zákazníci a obchodní partneři měli dobrý pocit ze spolupráce s naší firmou, aby nám důvěřovali a rádi se k nám vraceli. Klademe důraz na otevřenou a jasnou komunikaci s našimi klienty a na jednotu našich zaměstnanců. Naším cílem je budovat silné pracovní vztahy za účelem dlouhodobého úspěchu na obou stranách. U zákazníka nekončí naše práce dnem předání, ale aktivně sledujeme zákaznické potřeby a doporučujeme možná zlepšení v průběhu času. Rosteme společně s našimi klienty. Jejich úspěch je i naším úspěchem. Poskytnutí reference našimi klienty považujeme za nejlepší známku jejich spokojenosti.

Firma

Naše firemní kultura je již od vzniku Slam.CZ v roce 2003 založena na neformálnosti, otevřenosti, odpovědnosti a důvěře. Tak, jako „Slam“ znamená prásknutí nebo ránu, snažíme se se vší vervou a úderností přicházet s novými řešeními, poprat se se všemi překážkami a vyřešit všechny problémy. Takováto firemní kultura je základním stavebním kamenem pro budování firemního růstu a dosahování špičkových úspěchů. Jsme si vědomi, že zaměstnávání, rozvoj a udržení správných lidí jsou nezbytné pro úspěšné fungování firmy - přitahujeme šikovné lidi a umožňujeme jim plně rozvíjet svůj potenciál.

Kolektiv

Tvář firmy je závislá na mnoha lidech, od vedení až po brigádníky. Dobré vztahy, nadšení a kreativita jsou klíčovými předpoklady pro otevřenou atmosféru, ve které má každý prostor pro vyjádření vlastního názoru. Tento přístup pomáhá získat a udržet si ty nejlepší zaměstnance a efektivně řešit problémy našich klientů. Snažíme se, aby naši zaměstnanci dokázali uvolnit všechen svůj potenciál, který se přemění ve výkonnost a úspěch. Zároveň ale víme, že člověk není živ pouze prací, a že když se lidé poznají i mimo kancelář, zvýší se míra jejich spolupráce. Proto každý rok pořádáme volnočasové akce pro naše pracovníky.

Citáty


Náš tým

Na týmové práci si zakládáme. Každý člověk má slabé a silné stránky, týmová práce ty slabé eliminuje a zvyšuje potenciál jednotlivých zaměstnanců - jejich nápady, schopnosti a možnosti. Zapojením všech členů týmu do firemních procesů dosahujeme lepších výsledků při řešení komplexních úkolů. Zkrátka - více lidí toho více vidí, slyší a má více nápadů než jednotlivec.

Náš tým

Pavlína Vybíralová

objednávky / poptávky

 +420 602 133 926  kancelar@slam.cz

Jiří Procházka

vedoucí výroby

 +420 777 003 183  jiri@slam.cz

Kristýna Melicharová

grafik

 +420 607 005 181  grafik@slam.cz

Leona Pechová

vedení společnosti / obchod

 +420 778 725 260  leona@slam.cz