V tiskovém centru Slam.CZ se Vám dostane mnohem víc než jen možnosti okopírovat si pár listů papíru. Hned při vstupu do naší pobočky v centru Olomouce zjistíte, že umíme i další věci.

Poskytujeme služby pro každého: pro malé i velké firmy, pro studenty i náhodné kolemjdoucí. Nabízíme kromě standardních copycentrových služeb i možnost tisku vlastních obrazů nebo originálních pohlednic, výrobu reklamních nebo dárkových předmětů pro Vaše obchodní partnery či rodinu, návrh a akční tisk vizitek, možnost využít náš levný internet a mnoho dalšího!

Přijďte se k nám podívat sami. Rádi se pochlubíme tím, co dokážeme, a prohodíme s Vámi pár slov.

Co nabízíme?

Samoobslužný tisk

Samoobslužný tisk

V našem tiskovém centru si můžete vytisknout cokoliv bez asistence obsluhy a ušetřit tak čas i peníze. Zvládne to každý, stačí nahlásit počet stran. Pozor: počítá se každý průjezd tiskárnou, a to i prázdné stránky. Náš personál Vám kdykoliv rád poradí a pomůže. Nečekejte ve frontě, přijďte a tiskněte!

Zpracování tisku

Zpracování tisku

Nabízíme kvalitní dokončovací zpracování Vašich tiskovin. Svážeme Vaše dokumenty dle přání. Poskytujeme drátěné a kalendářové vazby, plastové násuvné hřbety, zajišťujeme měkké i tuhé knižní vazby. Dále nabízíme laminace, bigování, perforace, řezání, děrování i formátování. Jsme připraveni vyslechnout Vaše přání a navrhnout to nejlepší řešení.

Internet

Internet

Ve Slam.CZ poskytujeme anonymní připojení k internetu, které je omezeno pouze naší otevírací dobou. K dispozici máme 8 počítačů, na nichž si můžete vyřídit e-maily, jen tak surfovat nebo si vytisknout, co potřebujete. V rámci této služby nabízíme i konzultace na téma výpočetní techniky a bezpečného surfování na internetu.

Velkoformátový tisk

Velkoformátový tisk

Technické výkresy i jiné dokumenty velkých formátů Vám zpracujeme až do velikosti A0+, a to jak černobíle, tak barevně. Nabízíme kromě skenování, kopírování a tisku také ořezávání a skládání.

Nejčastější dotazy

Dali jsme dohromady seznam nejčastějších dotazů, na které se nás ptáte. Jak nám předat data k tisku? Kolik co stojí? Mohu platit kartou? Vše se dozvíte v naší nápovědě. Pokud odpověď na svou otázku nenajdete, neváhejte se nám ozvat.

Nevíte si rady nebo máte nějaký dotaz?

Ozvěte se našemu personálu, který vám rád poradí a zodpoví všechny vaše dotazy.