Ve Slam.CZ najdete vše na jednom místě:

Potřebujete

  • vytisknout fotky,
  • projektovou dokumentaci,
  • vizitky,
  • okopírovat dokumenty,
  • vytisknout letáčky, plakáty nebo
  • svatební oznámení na perleťový papír?

Tiskneme od 1 kusu a zaručujeme, že svou práci odvedeme na 100 %, ať se bude jednat o malonákladový či velkoplošný tisk. Reagujeme pružně na vaše potřeby a jsme schopni vytisknout a potisknout vše, co si přejete, a to díky našim znalostem tiskových technologií.

Nejčastější dotazy

Dali jsme dohromady seznam nejčastějších dotazů, na které se nás ptáte. Jak nám předat data k tisku? Kolik co stojí? Mohu platit kartou? Vše se dozvíte v naší nápovědě. Pokud odpověď na svou otázku nenajdete, neváhejte se nám ozvat.

Kalkulačka expresního tisku

Vytvořili jsme pro Vás tuhle šikovnou kalkulačku s aktuálními cenami, díky níž si hned spočítáte své náklady na tisk. Pokud nespěcháte, kontaktujte naše tiskové centrum pro cenově výhodnější tisk.

Co Vám nabízíme?

Malonákladový tisk

Malonákladový tisk

Potřebujete vytisknout pár kusů plakátů, vizitek, samolepek nebo třeba bloků s logem Vaší firmy? S námi nejste limitováni minimálním počtem kusů. Podívejte se na nabídku naší expresní tiskárny a vypočítejte si náklady s naší online kalkulačkou!

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk

Chcete výhodně vytisknout větší množství tiskovin, ať už firemních či reklamních, a nespěcháte na to? Využijte naši nabídku kvalitního ofsetového tisku, jehož cenu Vám nastavíme individuálně.

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk

Přejete si zviditelnit svou firmu? Nabízíme širokou škálu velkoplošné reklamy, od vlajek a bannerů, přes transparenty, až po billboardy. S chutí se s Vámi kreativně vyřádíme na prezentaci Vaší firmy.

Velkoplošný tisk

Tiskové centrum

Sháníte rychlé skenování, kopírování, tisk, vazby či laminace? V našem tiskovém centru můžete tisknout, a to i velkoformátově, jak s pomocí obsluhy, tak samostatně, surfovat na internetu a mnohem více už od 7 ráno v pracovní dny! Prozkoumejte služby, které nabízíme.

Nevíte si rady nebo máte nějaký dotaz?

Ozvěte se našemu personálu, který vám rád poradí a zodpoví všechny vaše dotazy.