Svatební oznámení

Svatební oznámení je jako brána, kterou se s vámi vaši hosté vydají až k oltáři. Často je to úplně první věc, kterou v souvislosti se svatbou uvidí. Oznámení by proto mělo být vkusné a zároveň romantické.

Krásné svatební oznámení rozpláče dojetím rodinné příslušníky nejen svým obsahem, ale i svou formou. Zároveň neposkytne prostor pro kritiku případným bručounům, kteří… však to znáte, v každé rodině nějaký je.

Možná jste si už oznámení sami navrhli a hledáte jen zkušené tiskaře, kteří vaši vizi zhmotní. Možná máte nápad, ale potřebujete pomoci s realizací. Možná vůbec nevíte, co si s oznámením počít a nejradši byste, aby se o to někdo postaral za vás. A možná nepotřebujete jen oznámení, ale také jmenovky na svatební stůl, pozvánky nebo třeba svatební noviny. Ve všech případech vám můžeme pomoci! Pokud jste z Olomouce, pravděpodobně to k nám máte jen pár kroků. Zajistíme tisk svatebního oznámení a pokud si budete přát, náš grafik vám ho navrhne podle přání. Chcete svatební oznámení s vlastní fotografií? Nebo personalizovanou pozvánku? Můžete od nás čekat jen tu nejlepší práci!

Můžete se s námi přijít dohodnout do tiskového centra na ulici Slovenská v Olomouci nebo třeba napsat své přání na tisk@slam.cz. Svatbu člověk nemá každý den a jistě chcete, aby bylo všechno perfektní. Proto vyberte na hostinu skvělé jídlo, veselou muziku a tisk nechte na nás!

Co umíme

  • grafický návrh i tisk
  • tisk na různé typy papíru (strukturovaný, perleťový, různé gramáže)
  • jmenovky na stůl (a jiný personalizovaný tisk)

Kdy?

Slovenská 12,
Olomouc
Po–Pá 7:00–21:00
So-Ne 9:00–21:00
(státní svátky zavřeno)

Kde?

Slovenská 539/12
779 00 Olomouc

Ceny se liší podle počtu výtisků, typu použitého papíru, použité technologie a dalších parametrů.

Zajímá Vás naše práce?

Potřebujete-li poradit s výběrem vhodného reklamního sdělení, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme. Můžete také nahlédnout do našeho portfolia.

Nevíte si rady nebo máte nějaký dotaz?

Ozvěte se našemu personálu, který vám rád poradí a zodpoví všechny vaše dotazy.