Co se u nás děje zajímavého

AKCE: Reklamní plocha na Rally Morava 2023

I letos pro Vás máme výhodnou nabídku na propagaci vaší firmy při automobilových závodech Futures Contproduct Rally Morava, které se konají už 29. – 30. září 2023 v Olomouci.

Více »

Prodejna na klíč: Probuďte svůj podnik k životu

Chystáte se otevřít novou prodejnu nebo přebudovat tu stávající? Využijte naši službu Prodejna na klíč. Vyřešíme vše od 3D loga přes polepy výlohy až po vizitky a další tiskoviny.

Více »

Tiskové centrum je nyní EXPRESS TISKÁRNA

Služby našeho Tiskového centra na ulici Slovenská najdete nově na webu express-tiskarna.cz.

Více »

Dlouhodobá brigáda v Tiskovém centru Slam.CZ

Hledáš stabilní brigádu v malém a přátelském kolektivu v centru Olomouce? Baví tě práce s lidmi? Ovládáš slušně počítač a nezalekneš se obsluhy tiskárny nebo skeneru? V tom případě bychom pro tebe něco měli.

Více »

Darujte svým blízkým originální fotodárky

V Tiskovém centru Slam.CZ pro vás i letos vyrábíme fotokalendáře, fotoobrazy, plakáty, novoročenky, pohlednice a další vánoční tiskoviny, které jste si v minulých letech oblíbili.

Více »

Vytvořte si fotokalendář na rok 2023 v naší online aplikaci

Chybí vám ještě vánoční dárek pro někoho z blízkých? Proměňte své společné fotky v super fotokalendář snadno a rychle v naší aplikaci.

Více »

Hledáme montážní pracovníky

Do naší sekce reklamní výroby přijmeme manuálně zručného člověka s praxí v oblasti zakázkové výroby a instalace reklamních prvků.

Více »

AKCE: Představte svou značku levně na Rally Morava 2022

I letos pro Vás máme výhodnou nabídku na propagaci Vaší firmy na automobilové akci Futures Contproduct Rally Morava, která se koná už 16. – 17. září 2022 v Olomouci.

Více »

Plakáty teď tiskneme ještě rychleji

Díky novému tiskovému stroji jsme schopni zajistit tisk plakátů až do velikosti A0 ještě rychleji! Rádi vám vytiskneme plakát už od 1 kusu.

Více »

Od pondělí 10.5. máme opět otevřeno

Od 10.5. 2021 budou v omezeném režimu znovu zpřístupněny služby internetové kavárny a samoobslužného tisku v našem Tiskovém centru na ulici Slovenská.

Více »