AKCE: Reklamní plocha na Rally Morava 2023

I letos pro Vás máme výhodnou nabídku na propagaci vaší firmy při automobilových závodech rally - Futures Contproduct Rally Morava, která se koná už 29. – 30. září 2023 v Olomouci.

Od pořadatelů jsme dostali možnost umístit k závodní trati, startu a cíli až dvacet reklamních plachet a rádi bychom se o tento reklamní prostor podělili s vámi. Slavnostní startovní a cílová rampa se bude již tradičně nacházet v exkluzivních prostorech u hotelu Nutrend World v Olomouci.

Logistický areál firmy NUTREND pak slouží jako zázemí soutěžních týmů a bude otevřen veřejnosti po celý pátek a sobotu. Samotný start Futures Contproduct Rally Morava je naplánován na sobotu 30. září v 8 hodin a soutěžící se v průběhu popasují se šesti měřenými testy na třech různých úsecích v okolí Olomouce a Šternberka.

Cena za umístění plachty s Vaším logem na akci vychází na 2800 Kč / plachtu, přičemž si můžete počet plachet zvolit a klidně pro Vás zajistíme i jednu jedinou. Půjde o jednoduché plachty s podkladem a logem, bez obvaření, s rozměry 3x1 metr, s oky v rozích pro zavěšení. Výhodou je, že plachtu si v případě zájmu můžete ponechat i po skončení závodu a použít ji při své další propagaci (na plot, na zeď, na jiných akcích atd.).

Podmínky pro zajištění propagace:

Zaslání Vašeho loga a požadované barvy podkladu na zuzana@slam.cz. Uzávěrka objednávek 20. září 2023.

V případě, že budete mít zájem nejen o umístění loga, ale nějaké vlastní grafiky, i to je možné. Součástí nabídky není samotná tvorba grafiky, ale její export a případné úpravy jsme schopni zajistit.

Vzhledem k omezené kapacitě budeme schopni propagaci zajistit jen do vyprodání plochy.

Pro bližší představu o akci přikládáme několik materiálů od pořadatelů.

Webové stránky závodu

http://www.rally-morava.cz/

https://www.facebook.com/rallymorava/

Reportáž ČT4 Sport - Rally Morava 2022

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10207469169-svet-motoru/222471291269046/ /od času 29:00/

Pokud Vás akce zaujala, dejte prosím naší reklamní produkční Zuzce Grulichové vědět počet kusů a instrukce na zuzana@slam.cz. Stejně tak na ni můžete směřovat další otázky k akci.