Svatební oznámení

Svatební oznámení je jako brána, kterou se s vámi vaši hosté vydají až k oltáři. Často je to úplně první věc, kterou v souvislosti se svatbou uvidí… a občas také jediná. Oznámení by proto mělo být vkusné a zároveň romantické.

Krásné svatební oznámení rozpláče dojetím rodinné příslušníky nejen svým obsahem, ale i svou formou. Zároveň neposkytne prostor pro kritiku případným bručounům, kteří… však to znáte, v každé rodině nějaký je.

Možná jste si už oznámení sami navrhli a hledáte jen zkušené tiskaře, kteří vaši vizi zhmotní. Možná máte nápad, ale potřebujete pomoci s realizací. Možná vůbec nevíte, co si s oznámením počít a nejradši byste, aby se o to někdo postaral za vás. A možná nepotřebujete jen oznámení, ale také jmenovky na svatební stůl, pozvánky nebo třeba svatební noviny. Ve všech případech vám můžeme pomoci! Pokud jste z Olomouce, pravděpodobně to k nám máte jen pár kroků. Zajistíme tisk svatebního oznámení a pokud si budete přát, náš grafik vám ho navrhne podle přání. Chcete svatební oznámení s vlastní fotografií? Nebo personalizovanou pozvánku? Můžete od nás čekat jen tu nejlepší práci!

Můžete se s námi přijít dohodnout do tiskového centra na ulici Slovenská v Olomouci nebo třeba napsat své přání na tisk@slam.cz. Svatbu člověk nemá každý den a jistě chcete, aby bylo všechno perfektní. Proto vyberte na hostinu skvělé jídlo, veselou muziku a tisk nechte na nás!

Co umíme

  • grafický návrh i tisk
  • tisk na různé typy papíru (strukturovaný, perleťový, různé gramáže)
  • jmenovky na stůl (a jiný personalizovaný tisk)

Kdy?

Po–Pá : 7:00–21:00
So–Ne : 9:00–21:00
Ve státní svátky zavřeno.

Kde?

Slovenská 539/12
779 00 Olomouc

Ceny se liší podle počtu výtisků, typu použitého papíru, použité technologie a dalších parametrů.

Zajímá Vás naše práce?

Potřebujete-li poradit s výběrem vhodného reklamního sdělení, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme. Můžete také nahlédnout do našeho portfolia.

Nevíte si rady nebo máte nějaký dotaz?

Ozvěte se naší tiskové produkční Kačce, která vám ráda poradí a zodpoví všechny vaše dotazy.

Kateřina Dolníková

obsluha tiskového centra

+420 774 723 740
tisk@slam.cz